Mitmel veerandtonnisel veel on televiisor seinas???

Järjekordne tegus nädalavahetus jälle möödas ja on jällegi mida ette näidata.
Tundub, et selle korraga saime enamus plaanitud töödest tehtud ja järgmine kord tahaksime ette võtta põhja mürgitamise ja vette tõstmise. Kui ilm ja muud olud lubavad siis võiks see lausa juhtuda aprilli keskpaigas.

Loodetavasti saab varsti juba postitada juhtumisi merelt ja ei pea ainult traatide ja kruvide pingutamisega piirduma. Aga asjadest, mis jälle tehtud said ka väike kirjeldus nagu kombeks on saanud:

Kõigepealt siis vahetasime vöörstaagi välja uue, tervema ja ilusama vastu.
Teiseks, saime viimaks kõik juhtmed ühendatud ja ära peidetud ja korda tehtud. Eelnev öeldud, peab siiski väikese vahemärkusena välja tooma, et USB pesade jaoks on veel 3 juhet tulekul, aga need pole suurem asi töö. Samuti pole 100% kindel mismoodi see GPS meil VHF külge ühendatud sai – tõehetk tuleb tõenäoliselt siis kui me paadi metallkuurist välja saame veeretatud.

Niisis, lisaks saime veel valmis sportlikku laadi istmed/seljatoed, millest pikemate ja külmemate ülesõitude ajal puudust tundsime, samuti on need mugavad ka õhtuste õllelibistamiste käigus nõjatumiseks. Lisasime seinale ka uue Ipadi kinnituse ja nyyd on siis tõepoolest telekas seinas, tuleb ainult loota et keegi seda jalaga segi ei löö kui sisse ronib.

Jaagup nõjatumas komfortsetele racing kokkurullitavatele istmetele

Ning see pole veel kõik. Meisterdasin paari tunniga valmis ka vaierimehanismi, mida saab siis võistluste ajal kasutada, et tuul vallidega jahi tekki kaasa ei rebiks, ning sellega paadi kuju ei muudaks – teisisõnu, nüüd on kajuti lagi ja pilss vaieriga ühendatav.

Nii et järgmine kord loodetavasti jube vette ja ehk jõuab ka ülejäänud binoklid, taskulambid ja muu säärase seinte külge ära paigutada.

Järgmise korrani!
Kapten Kristo

1 thought on “Mitmel veerandtonnisel veel on televiisor seinas???

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s